konkursowicz napisał(a):

|
A ja takiego scenariusza pod uwagę nie biorę, są słabszą drużyną a mają te same problemy co my czyli słaby trener i brak zgrania.
|
Mają Janasa w odwodzie, spokojnie. Tylko ten nieudacznik z Hiszpanii przegra pierwsze trzy kolejki, Janosik wskoczy w jego miejsce.