Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 30.07.2010, 20:59
konkursowicz napisał(a):Wyświetl post
A ja takiego scenariusza pod uwagę nie biorę, są słabszą drużyną a mają te same problemy co my czyli słaby trener i brak zgrania.
Mają Janasa w odwodzie, spokojnie. Tylko ten nieudacznik z Hiszpanii przegra pierwsze trzy kolejki, Janosik wskoczy w jego miejsce.
Odpowiedz cytując