Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 30.07.2010, 20:30
palikot napisał(a):Wyświetl post
no świadczy o tym, że nie jestesmy tacy słabi jak tu piszecie... Co z tego, że rok temu? Wtedy to była 3 druzyna w kraju i po tym sezonie została mistrzem... masz przykład Amiki: grała lipe z Azerami, a ze Spartą grała wyrównany mecz, to też o czymś świadczy... ale ty dalej masz przeświadczenie, że to amatorzy?
Nie przesadzaj znowu. Nikt nie pisze, że to amatorzy, ale nie rób z nich drugiego Interu.
Ot, bardzo średnia ekipa, którą, gdybyśmy zagrali jak ludzie a nie jak stado orangutanów, powinniśmy powieźć 4 do kółka.
Wierzę, że ta drużyna się rozbuja, tylko potrzebny jest czas i jeszcze 2-3 wzmocnienia. Ale wzmocnienia, a nie uzupełnienia. Nie transfery z łapanki, jak te ostatnie, tylko przemyślane i sprawdzone.

A co do zmian w składzie, to Piotrka ustawiłbym na lewej pomocy, a na lewej obronie Diaza.
Po prawej Mały lub Łobo. Paljic niech wejdzie na podmęczonego rywala, bo jest szybki
Ostatnio edytowane przez willow : 30.07.2010 o godz. 20:33.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."