Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 30.07.2010, 20:29
Mam nadzieje, ze Kasperczak wstrzasnie zespolem i zmieni w duzej czesci sklady wyjsciowy. Jak dla mnie optymalne ustawienie: Jovanic - Singlar, Diaz, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Gargula, Sobolewski, Kirm - Pawel Brozek, Zurawski. Przynajmniej prawa strona konkretna... Zastanowilbym sie jeszcze nad Lobodzinskim, ale wowczas na lawce musialby wyladowac Brozek. Szanse na awans oceniam na 10%(gramy na wyjezdzie, przy temp. powyzej 40C, a rywal jest poprostu dobry).