Goral
Daum jest bezobotny? A nie jest czasem w Fenerbacze?
----------------------------------------------------------------
EDIT: Dobra juz mam
Daum zwolniony z Fenerbahce
Christoph Daum nie jest już trenerem Fenerbahce. Klub ze Stambułu zakończył współpracę z 56-letnim Niemcem, co wydawało się przesądzone od dłuższego czasu.
Posada byłego szkoleniowca m.in. Bayeru Leverkusen i Besiktasu wisiała na włosku po tym jak w ostatniej kolejce jego drużyna straciła mistrzostwo Turcji na rzecz Bursasporu.
Daum prowadził Fenerbahce od 2009 roku i było to jego drugie podejście do tego klubu. Wcześniej pracował tu w latach 2003-2006.
No to co, Daum we Wisle

?