Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1674
Stary 30.07.2010, 20:29
Goral

Daum jest bezobotny? A nie jest czasem w Fenerbacze?

----------------------------------------------------------------

EDIT: Dobra juz mam

Daum zwolniony z Fenerbahce
Christoph Daum nie jest już trenerem Fenerbahce. Klub ze Stambułu zakończył współpracę z 56-letnim Niemcem, co wydawało się przesądzone od dłuższego czasu.
Posada byłego szkoleniowca m.in. Bayeru Leverkusen i Besiktasu wisiała na włosku po tym jak w ostatniej kolejce jego drużyna straciła mistrzostwo Turcji na rzecz Bursasporu.
Daum prowadził Fenerbahce od 2009 roku i było to jego drugie podejście do tego klubu. Wcześniej pracował tu w latach 2003-2006.


No to co, Daum we Wisle ?
Ostatnio edytowane przez sportnh : 30.07.2010 o godz. 20:32.