harthausen napisał(a):

|
czy ktoś się orientuje, czy te nowe kontrakty są w jakiś sposób motywacyjne, czy też dalej honorowany jest sam fakt obecności w winnicy pańskiej?
|
Wszyscy zawodnicy w Wiśle maja kontrakty motywacyjne więc nie wiem skąd to pytanie.