Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32606
Stary 30.07.2010, 20:16
harthausen napisał(a):Wyświetl post
czy ktoś się orientuje, czy te nowe kontrakty są w jakiś sposób motywacyjne, czy też dalej honorowany jest sam fakt obecności w winnicy pańskiej?
Wszyscy zawodnicy w Wiśle maja kontrakty motywacyjne więc nie wiem skąd to pytanie.
Odpowiedz cytując