|
Proponuje mala "zabawe". Niech kazdy z nas poda sklad w jakim powinna zagrac Wisla w czwarte 5 sierpnia. Przyjmujemy ze wszyscy sa zdrowi. Podajcie nazwiska biorac pod uwage obecna forme, swoje uwagi i spostrzezenia. Dla przypomnienia: Rios nie jest zgloszony.
Moj jest taki: Jovanic - Cikos - Diaz/Cleber - Singlar - Brozek - Malecki - Sobolewski - Gargula - Kirm - Brozek - Zurawski
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|