|
A ja apeluje żeby zrobić porządek z tym azerskim kacapem w temacie meczowym Wisły z ich drużyna.
Już pomijam to że bezpośrednio mnie obraził, ale takie brednie co on wypisuje to w żadnym innym temacie się nie znajdzie.
Dlatego proszę rozpatrzeć mój apel. Dajcie mu bana na tydzień... chciałbym zobaczyć jeszcze co jego ryj będzie śpiewał w czwartek jak Wisła awansuje dalej.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 30.07.2010 o godz. 19:32.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|