|
Ja to samo widzę w ataku. Brożek ? Drzewa umierają stojąc. Żurawski ? Klasa pomimo wieku, ale jeszcze nie w pełni formy. Boguski - gra jak kaleka. Rios, ok będzie wzmocnieniem,miejmy nadzieję.
W pomocy jakiś wymiatacz na skrzydle? Czemu nie, ale trochę bedzie ich dużo. Może w zimie zluzujemy Łobo i np Jirsaka i wtedy będzie mozna poszaleć.
|