Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 30.07.2010, 19:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja za moje mieszkanie mogę żądać i 24 tysiące za metr a i tak sprzedam po 9 tysięcy bo rynek mnie zmusi żebym obniżył cenę. Stąd ile żądał Ruch za Sobiecha jest bez znaczenia. Liczą się fakty to jest za ile został sprzedany Sobiech, a nie ile za niego chcieli więc nie "sprzedawaj" - tak naiwnych "kopów: a propo kopania się z koniem.

Chyba, że znajdzie się jakiś idiota, który da Ci te 24K za metr. A tym samym wywinduje ceny w okolicy ku utrapieniu wszystkich, prócz sprzedających oczywiście. Szczęście jednak nie będzie trwało długo, bo okolica zapełni się pustostanami, bo nikogo nie będzie stać na zakup mieszkania przez właśnie tego jednego idiotę. Gdyby nie znalazł się taki sam idiota teraz, to Sobiech dalej grałby w Ruchu, bo nikt rozsądny by tej bańki za niego nie wyłożył.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 30.07.2010 o godz. 19:05.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując