Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3374
Stary 30.07.2010, 17:47
Pięknie im karne wychodzą. [']

Chyba będzie trening poświęcony rzutom karnym i wykończeniom akcji sam na sam.
Dobrym rozwiązaniem dla naszych kopaczy były by rzuty karne strzelane w górne rogi.
Odpowiedz cytując