Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3369
Stary 30.07.2010, 17:45
tofik napisał(a):Wyświetl post
Kogo porównuję, dwóch ofensywnych pomocnikw. Tak trudno zrozumieć, że ktoś jest kreatywny, dobrze kiwa, ale nie strzelania masy goli ? To nie jest typowy środkowy napastnik, który wykańcza akcje.
to jakie według ciebie powinien miec predyspozycje dany zawodnik aby mógł zostac tgz snajperem ? oczywiście poza wykończeniem akcji golem , szybkościa i dobrym ustawieniem na boisku . Taki Marcelo , gdyby w młodości nie postanowił zostać środkowym obrońcą , moim zdaniem byłby naprawde dobrym napastnikiem . Wiele zalezy od tego na jakiej pozycji ustawi go trener .

Żurawski to tez nie jest typowy snajper , a mimo to został dwukrotnym królem strzelców ekstraklasy , podobnie Brożek . Zieńczuk to tez nie jest snajper , a o mało nie zostal w swoim najlepszym sezonie królem strzelców .

Co do sparingu to troche amatorsko nasi dali sobie strzelić 2 bramki .

Bardzo w tym meczu podobał mi się Wilk i Rios , szczególnie ten pierwszy miał bardzo dokładne podania i grał naprawde twardo . Rios troche za dużo się kiwa , ale gdy mu czasem wyjdzie stanie oko w oko z obrońcą .
Odpowiedz cytując