tofik napisał(a):

|
Kogo porównuję, dwóch ofensywnych pomocnikw. Tak trudno zrozumieć, że ktoś jest kreatywny, dobrze kiwa, ale nie strzelania masy goli ? To nie jest typowy środkowy napastnik, który wykańcza akcje.
|
to jakie według ciebie powinien miec predyspozycje dany zawodnik aby mógł zostac tgz snajperem ? oczywiście poza wykończeniem akcji golem , szybkościa i dobrym ustawieniem na boisku . Taki Marcelo , gdyby w młodości nie postanowił zostać środkowym obrońcą , moim zdaniem byłby naprawde dobrym napastnikiem . Wiele zalezy od tego na jakiej pozycji ustawi go trener .
Żurawski to tez nie jest typowy snajper , a mimo to został dwukrotnym królem strzelców ekstraklasy , podobnie Brożek . Zieńczuk to tez nie jest snajper , a o mało nie zostal w swoim najlepszym sezonie królem strzelców .
Co do sparingu to troche amatorsko nasi dali sobie strzelić 2 bramki .
Bardzo w tym meczu podobał mi się Wilk i Rios , szczególnie ten pierwszy miał bardzo dokładne podania i grał naprawde twardo . Rios troche za dużo się kiwa , ale gdy mu czasem wyjdzie stanie oko w oko z obrońcą .