|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#7390

30.07.2010, 17:37
|
koyoot napisał(a): 
|
Obyscie sie nagle nie obudzili mocno zdziwienie gdy okaze sie ze Mistrzem Jesieni zostanie Polonia Warszawa. Ciekawe czy wtedy tez bedziecie to tlumaczyc, ze to dlatego ze wola kase...
|
Taaa Polonia ....
|
|