Kluvi napisał(a):

|
kurde śmiech na sali czego Ci młodzi się uczą? ;/ idą sam na sam nie patrzą co robi bramkarz tylko strzelają w niego a wystarczyło zobaczyć że szybko się kładzie i lobnąć go albo minąć. Młodzi niech sobie obejrzą ostatni mecze Oldbojów Wisły gdzie Pan Motyka 3 brameczki i to jakie..
|
1906% racji, strzelają w bramkarza jak poje/ani zamiast przerzucić, zwieść, nawet uderzyć koło bramkarza po rogu.