Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3361
Stary 30.07.2010, 17:32
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
kurde śmiech na sali czego Ci młodzi się uczą? ;/ idą sam na sam nie patrzą co robi bramkarz tylko strzelają w niego a wystarczyło zobaczyć że szybko się kładzie i lobnąć go albo minąć. Młodzi niech sobie obejrzą ostatni mecze Oldbojów Wisły gdzie Pan Motyka 3 brameczki i to jakie..
1906% racji, strzelają w bramkarza jak poje/ani zamiast przerzucić, zwieść, nawet uderzyć koło bramkarza po rogu.
Odpowiedz cytując