Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
32588
30.07.2010, 17:15
Sobiech dla mnie wczoraj bardzo dobre spotkanie zagrał.
wygrywał dużo główek, dobrze się zastawiał, ale w sumie 1mio przesada..
tomek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek9
Odwiedź stronę domową użytkownika tomek9!
Znajdź inne posty napisane przez tomek9