Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32588
Stary 30.07.2010, 17:15
Sobiech dla mnie wczoraj bardzo dobre spotkanie zagrał.
wygrywał dużo główek, dobrze się zastawiał, ale w sumie 1mio przesada..
Odpowiedz cytując