Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 30.07.2010, 16:53
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Rios jeszcze gola nie strzelil, ale z tego co widac to duzo miesza, duzo widzi, pare technicznych zagran, dokladne zagrania, pilka sie go klei, dobrze sie utrzymuje przy pilce, trudno mu ja odebrac, przez co czesto faulowany, cofa sie , pomaga partnerom, a nie stoi na przodzie oczekujac tylko pilki, jedna astyste juz zaliczyl, teraz znow ladnie sie utrzymal przy pilce mimo atakow, super podanie na prawo, ten do Maleckiego i 3-0, chyba beda z niego ludzie, musza
byle tylko Kasper znow go nie zmienial, niech mu da zagrac caly mecz, moze pokusi sie o bramke a juz na pewno dogra kilka fajnych pilek
to jest piłkarz różniący się od naszego
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując