Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32583
Stary 30.07.2010, 16:52
Oglądnąłem sobie tą pierwszą połówkę z Wolbromiem no i kilka spostrzeżeń 1. Garguła jest bez fomy, 2. Idiotyczne dalekie wrzutki z rzutów rożnych (co było też w meczu z Baku), 3.Wilk to będzie dobre wzmocnienie 4. Rios gra na pozycji... rozgrywającego bo gra tak głęboko świetnie rozdziela piłki i ma dobrą kiwkę ale ogólnie podawano że to napastnik dobry transfer 5. Łobodziński może nie biega wspaniale ale jak dostanie dobrą piłkę to pobiegnie, przyjmie, kiwnie przynajmniej jednego obrońcę po czym poda w pole karne, może nie błyszczy ale jest bardzo... wydajny no i w końcu 2 asysty
Odpowiedz cytując