Oglądnąłem sobie tą pierwszą połówkę z Wolbromiem no i kilka spostrzeżeń 1. Garguła jest bez fomy, 2. Idiotyczne dalekie wrzutki z rzutów rożnych (co było też w meczu z Baku), 3.Wilk to będzie dobre wzmocnienie

4. Rios gra na pozycji... rozgrywającego

bo gra tak głęboko

świetnie rozdziela piłki i ma dobrą kiwkę ale ogólnie podawano że to napastnik

dobry transfer

5. Łobodziński może nie biega wspaniale ale jak dostanie dobrą piłkę to pobiegnie, przyjmie, kiwnie przynajmniej jednego obrońcę po czym poda w pole karne, może nie błyszczy ale jest bardzo... wydajny

no i w końcu 2 asysty
