Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17450
Stary 30.07.2010, 16:43
palczi napisał(a):Wyświetl post
prosze bardzo: Aby włączyć blokadę dla swojego numeru należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 530. Aby wyłączyć blokadę należy wysłać SMS-a o treści DEAKT pod numer 530. Koszt obu SMS-ów to 20 groszy. Usługę można także włączyć poprzez stronę internetową operatora.

"Usługa nie jest dostępna w Twojej ofercie."

ale dzięki za chęci

Odpowiedz cytując