palczi napisał(a):

prosze bardzo: Aby włączyć blokadę dla swojego numeru należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 530. Aby wyłączyć blokadę należy wysłać SMS-a o treści DEAKT pod numer 530. Koszt obu SMS-ów to 20 groszy. Usługę można także włączyć poprzez stronę internetową operatora.
|
"Usługa nie jest dostępna w Twojej ofercie."
ale dzięki za chęci
