Wyświetl pojedynczy post
bluefan
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1376
Stary 30.07.2010, 16:37
Oj się Wojciechowski rozczaruje Składzik może i fajny, chociaż na pewno nie najsilniejszy w kraju, do tego treneiro vide 'boski' Diego. Pierwsza trójka może i jest w ich zasięgu, jednak mam nadzieje, że obejdą się smakiem, bo piłkarsko to typowy polski poziom( czyli 3 runda el. LE max) za to kibiców mają najmniej w lidze, a przynajmniej na tej płaszczyźnie w tym roku dajemy radę.
Odpowiedz cytując