cinekw napisał(a):

|
Artur Sobiech podpisał 3 letni kontrakt z Polonią Warszawa - podała stacja Orange Sport Info E: Kwota transferu podobno wyniosła koło 1 miliona euro oO
|
A wczoraj czy dwa dni temu było:
Czarne Koszule" od jakiegoś czasu nie ukrywają zainteresowania piłkarzem Ruchu Chorzów, Arturem Sobiechem. - Transfer do Polonii? No cóż, jest to bardzo prawdopodobne – twierdził ostatnio menedżer piłkarza, Marcin Kubacki. Inne zdanie na ten temat ma jednak sam zainteresowany. - Na dzień dzisiejszy zostaję w Ruchu i zaprzeczam temu, że rozmawiałem z działaczami Polonii na temat swojego kontraktu – stawia sprawę jasno Sobiech.
Nazwisko 20-letniego napastnika często pojawia się w kontekście wzmocnień Polonii Warszawa. Menedżer zawodnika przyznaje, że kontaktował się w tej sprawie ze stołecznym klubem, natomiast Sobiech uznaje, że nie ma takiego tematu. Dlaczego wypowiedzi obu panów różną się od siebie?
Okazuje się, że źródłem tego nieporozumienia jest konflikt pomiędzy zawodnikiem, a menedżerem. Marcin Kubacki i Artur Sobiech od dłuższego czasu nie rozmawiają ze sobą. - Nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. To, co on z kimś ustala, nie jest w ogóle ze mną konsultowane i stąd te wszystkie spekulacje – wyjaśnia reprezentacyjny napastnik.