Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32581
Stary 30.07.2010, 15:57
Artrem napisał(a):Wyświetl post
Właśnie nakaz zmusi kluby do zainwestowania w szkolenie (boiska, trenerzy, skauci itd.). Zasada będzie prosta. Jak nie wyszkolisz, to nic nie wygrasz. W 20-osobowej kadrze będzie musiało być 15 wychowanków, czyli szkolenie będzie w tym momencie kluczowe, a nie transfery. A kibice też zawsze wolą oglądać swojaków w akcji niż jakichś obcych.
Gdyby Cupial w 1998 w momencie przyjscia postawil na szkolenie to bylibysmy dzis o lata swietlne przed Lechem i Legia... Ja jestem za szkoleniem ale to trwa. Zrozum zeby wychowankowie stanowili o sile druzyny potrzeba przynajmniej 10 lat i to w sytuacji kiedy w danym roczniku bedzie 5,6 utalentowanych pilkarzy. Jezeli obecnie postawimy na szkolenie to pierwsze sukcesy bedziemy mieli w roku 2020. I to pod warunkiem ze zaczniemy od razu... A znalezienie odp. trenerow? Budowa bazy? Rok przynajmniej to wezmie, potem nabor, a potem modlenie sie aby w zaciagu bylo 5,6 utalentowanych pikarzy.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując