Artrem napisał(a):

|
Trzeba w polskiej lidze wprowadzić nakaz posiadania 75% wychowanków w składach drużyn. Trzeba zmusić kluby do szkolenia. Transfery powinny zostać maksymalnie ograniczone.
|
Nakaz posiadania wychowankow ma sens wtedy kiedy szkolenie jest na miare wysokim poziomie. U nas, z naszym szkoleniem to byloby samobojstwo... Sprowadzmy trenerow od szkolenia, stworzmy bazy i za 10 lat taki nakaz mozna wprowadzic... Nie dzis.