|
Wisła w obecnej sytuacji finansowej nie dokończy budowy, nie ma się co oszukiwać, zwłaszcza, że z zapleczem trybuny północnej, to to będą grube pieniądze.
Miasto to nawet tnie koszta bez pojęcia... Można było zrezygnować z budowy jęzora przed trybuną zachodnią, zastąpić mury ogradzające loże VIP barierkami, zrezygnować z masztów, a oświetlenie podwiesić pod dachem ( obecne pomosty techniczne trybun E/W są do tego w pełni wystarczające). Zamiast glazury w hallach kibiców można było zastosować posadzki żywiczne.
Oszczędności na tym byłyby większe, niż na rezygnacji z wykończenia elewacji...
|