Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2174
Stary 30.07.2010, 15:06
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Tak badziewnej Wisły nie widziałem od czasów Levadii.
Mała poprawka , tak badziewna Wisłe mozna było oglądać w ostatnim roku conajmniej 5-10 razy . Oba mecze derbowe , Legia , Arka i Korona u siebie , Lechia w PP , jeszcze troche by się znalazło .