Krissu napisał(a):

|
Tak badziewnej Wisły nie widziałem od czasów Levadii.
|
Mała poprawka , tak badziewna Wisłe mozna było oglądać w ostatnim roku conajmniej 5-10 razy . Oba mecze derbowe , Legia , Arka i Korona u siebie , Lechia w PP , jeszcze troche by się znalazło .