Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32557
Stary 30.07.2010, 14:20
thechris napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam optymistow przed liga.

Nie widzialem zbyt wielkich szans na miejsce wyzsze niz 3. a to bylo jeszcze przed odejsciem Marcelo i Glowy. Obecnie miejsce 6 uznam za sukces...
taaa 6 miejsce .... a kto niby ma nas wyprzedzić Bełchatów, Lubin ....Pasiaści xD Mimo wszystko i tak będziemy w pierwszej trójce na 100%

Ps. Ciekawe jak z Tym Chavezem bo Przegląd się rozpisał że już podpisał , a z Naszej strony na razie cisza
Odpowiedz cytując