thechris napisał(a):

Podziwiam optymistow przed liga.
Nie widzialem zbyt wielkich szans na miejsce wyzsze niz 3. a to bylo jeszcze przed odejsciem Marcelo i Glowy. Obecnie miejsce 6 uznam za sukces...
|
taaa 6 miejsce .... a kto niby ma nas wyprzedzić

Bełchatów, Lubin ....Pasiaści xD

Mimo wszystko i tak będziemy w pierwszej trójce na 100%
Ps. Ciekawe jak z Tym Chavezem bo Przegląd się rozpisał że już podpisał

, a z Naszej strony na razie cisza