|
No to zalozmy zly scenariusz, mianowicie ze nie awansujemy. Kasper traci prace i kto na jego miejsce? Moze skupmy sie na konkretnych kandydaturach i propozychach jakie macie bo na razie jest pieprzenie o dupie marynie. W Polsce nie widze ani 1 trenera, ktory moglby pracowac teraz z Wisla, wiec pozostaje tylko zagranica. No ale kto stamtad? Osobiscie przyznam, ze nie sledze teraz zbytnio rynku trenerskiego wiec nie bardzo sie orientuje kto jest, a kto nie jest do pozyskania. Wiem jedno, ze w przypadku utraty posady Kasperczaka w gre wchodzi jak dla mnie wylacznie trener zagraniczny.
Oczywiscie wierze w awans, bo ja jestem optymistą, no ale podyskutujmy kto przyjdzie na miejsce Kaspera przy jego braku.
|