Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2059
Stary 30.07.2010, 13:38
Chciałbym złozyć serdeczne życzenia adminowi naszego serwisu z okazji wypadającego dziś Dnia Administratora. Jest on obchodzony w każdy ostatni piątek lipca od 2000 roku. Sto lat i cierpliwości w prowadzeniu tego wózka!
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując