http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg ''Stare już próbki dla zabarwienia elewacji nowych trybun. 3 kolor od lewej miał zostać wykorzystany. Niestety z powodu braku środków fasada nowej trybuny wschodniej zostanie taka jaka jest.'' I wszystko jasne...