Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32552
Stary 30.07.2010, 13:20
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Tak Sobol i Żuraw to już jednak nie oszukujmy się starę dziadki !!!. Dodatkowo Żuraw nie ma już szybkości tej co kiedyś nie mówiąc już o tym że niestety nie będąc w najlepszej formie fizycznej Karnego strzela w środek na pałę ... zresztą to nie 1 jego ważna jedenstka którą przestrzeliwuje ...
Sobol w tym wieku w środka Pola nie zdominuje ... Co tu dużo mówić bez woli walki i formy fizycznej europy nie zwojujemy...
Żuraw przynajmniej walczył, starał się, był jednym z trzech aktorów tego widowiska którym widać że zależało kolejni to Cikos i Małecki, reszta żenada przeszli obok meczu.
Dla mnie drużyna zawsze może przegrać bo to jest sport ale muszę widzieć zaangażowanie i walkę a to kolejny mecz gdzie piłkarzyny pokpiły sprawę, inną kwestią jest niezbyt dobry dobór 11 przez Henryka oraz fakt że goście są niezgrani. Walkę i ambicję można pokazać niezależnie od tego.

Karnego faktycznie uderzył żenująco.
Odpowiedz cytując