Borinho napisał(a):

Tak Sobol i Żuraw to już jednak nie oszukujmy się starę dziadki !!!. Dodatkowo Żuraw nie ma już szybkości tej co kiedyś nie mówiąc już o tym że niestety nie będąc w najlepszej formie fizycznej Karnego strzela w środek na pałę ... zresztą to nie 1 jego ważna jedenstka którą przestrzeliwuje ...
Sobol w tym wieku w środka Pola nie zdominuje ... Co tu dużo mówić bez woli walki i formy fizycznej europy nie zwojujemy...
|
Żuraw przynajmniej walczył, starał się, był jednym z trzech aktorów tego widowiska którym widać że zależało kolejni to Cikos i Małecki, reszta żenada przeszli obok meczu.
Dla mnie drużyna zawsze może przegrać bo to jest sport ale muszę widzieć zaangażowanie i walkę a to kolejny mecz gdzie piłkarzyny pokpiły sprawę, inną kwestią jest niezbyt dobry dobór 11 przez Henryka oraz fakt że goście są niezgrani. Walkę i ambicję można pokazać niezależnie od tego.
Karnego faktycznie uderzył żenująco.