Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13236
Stary 30.07.2010, 13:20
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tego co na Legii napewno nie dostaniemy , nawet u nich tego żelastwa na dachu nie widać...oooo dało się, niesamowite
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...t/big/1002.JPG
Napisałem że standardowe podświetlenie? Nie potrzeba takiego jak na Legii bo też nie ma takich sterczących stopnic, sterczących schodów i górki z trawy. Nie potrzebujemy podswietlać trawy na zielono
Odpowiedz cytując