Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32551
Stary 30.07.2010, 13:19
wezwac pewnie wezwal, ale rade druzyny,czyli gora 3 pilkarzy.. juz niech nie wymyslaja ze caly zespol pojechal autokarem do Myslenic.. za bardzo sie podniecaja.. a pisac o tym nie trzeba,to w sumie ostatnimi czasy normalne ze Cupial wzywa rade druzyny do siebie.. oby tylko stonowal umysly.. i nie dzialal zbyt pochopnie, wiem, wiem niektorzy by tego chcieli, a potem przyszloby nam grac 4 pilkarzami, dobrze nie jest, ale dopiero co skonczyli okres przygotowawczy, jest kilkunastu zawodnikow ktorzy ze soba gralo po raz pierwszy raz w zyciu i dalej meczymy sie na Hutniku.. musi to zrozumiec i nie oczekiwac juz w 1 meczu cudow
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.07.2010 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując