Karherop napisał(a):

a masz pewnosc że takowa będzie ? wkońcu wcześniej nic takiego nie mielismy i nie jest to żadnym standardem w tej chwili na stadionach
poza tym nie wyobrażam sobie takiej siatki na naszym stadionie
|
Przecież była siatka za bramką na D