|
Banita
Offline
|
|
Karherop napisał(a): 
a masz pewnosc że takowa będzie ? wkońcu wcześniej nic takiego nie mielismy i nie jest to żadnym standardem w tej chwili na stadionach
poza tym nie wyobrażam sobie takiej siatki na naszym stadionie
|
Jak to nie mielismy  ?
|
|