Dizisiejsza fotogaleria napawa optymizmem
Po pierwsze to zdjęcie które mam nadzieje nie jest żadnym fotomontażem:
Mam nadzieje że z tego coś wyniknie.
Po drugie trybuna wschodnia ma zakładaną iluminację elewacji. Fajerwerków nie będzie. Standardowe podświetlenie
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4889433604.jpg