Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13225
Stary 30.07.2010, 12:58
Dizisiejsza fotogaleria napawa optymizmem

Po pierwsze to zdjęcie które mam nadzieje nie jest żadnym fotomontażem:



Mam nadzieje że z tego coś wyniknie.

Po drugie trybuna wschodnia ma zakładaną iluminację elewacji. Fajerwerków nie będzie. Standardowe podświetlenie
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4889433604.jpg
Odpowiedz cytując