Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32541
Stary 30.07.2010, 12:51
ja_ napisał(a):Wyświetl post
Według mnie jednym ze słabszych zawodników wczoraj na boisku był Radek Sobolewski. Jest legendą Wisły zgoda, ale już od poprzedniego sezonu nie mogę patrzeć jak gra. Co z tego, że walczy kiedy ostatni czysty odbiór zaliczył chyba 2 lata temu? Wczoraj w dodatku popełniał błędy taktyczne czego po nim bym się nigdy nie spodziewał.
Jaką legendą? Frankowski nie jest legendą Wisły a co dopiero Sobolewski.
Odpowiedz cytując