ja_ napisał(a):

|
Według mnie jednym ze słabszych zawodników wczoraj na boisku był Radek Sobolewski. Jest legendą Wisły zgoda, ale już od poprzedniego sezonu nie mogę patrzeć jak gra. Co z tego, że walczy kiedy ostatni czysty odbiór zaliczył chyba 2 lata temu? Wczoraj w dodatku popełniał błędy taktyczne czego po nim bym się nigdy nie spodziewał.
|
Sobolewski zaczyna przypominać grą Cantoro. Jego dobre odbiory coraz częściej przeplatają się z głupimi faulami, a wtedy kiedy trzeba piłkę szybko zagrać do przodu następuje kółeczko i podanie do defensywy - zachwile fanboye Sobola mnie zjedzą
