Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32538
Stary 30.07.2010, 12:38
ja_ napisał(a):Wyświetl post
Według mnie jednym ze słabszych zawodników wczoraj na boisku był Radek Sobolewski. Jest legendą Wisły zgoda, ale już od poprzedniego sezonu nie mogę patrzeć jak gra. Co z tego, że walczy kiedy ostatni czysty odbiór zaliczył chyba 2 lata temu? Wczoraj w dodatku popełniał błędy taktyczne czego po nim bym się nigdy nie spodziewał.
Sobolewski zaczyna przypominać grą Cantoro. Jego dobre odbiory coraz częściej przeplatają się z głupimi faulami, a wtedy kiedy trzeba piłkę szybko zagrać do przodu następuje kółeczko i podanie do defensywy - zachwile fanboye Sobola mnie zjedzą
Odpowiedz cytując