Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32537
Stary 30.07.2010, 12:37
Borinho, Jakosc mizerna? Jak moze byc dobra jakos gry skoro zespol jest totalnie nie zgrany ze soba?

Druga sprawa poziom szkolenia. Poki byl komunizm i w miare ten system skzolenia byl zcentralizowany to jakos odnosilismy jako-takie sukcesy. Na pewno nie bylismy ogorami jak teraz jestesmy. Teraz jak ten system szkolenia jest roz****zielony a takze nie ma kto szkolic, bo trenerzy sa malo kreatywni i nie racza nawet odrobinnke pomyslec podczas trenowania mlodzikow mamy to co mamy. Dopoki sie to nie zmieni nadal bedzie lipa w Polskiej pilce.

P.S. Zeby podniesc poziom reprezentacji i ligi jak myslicie czy powinno sie sciagac coraz to lepszych i czesto przeplaconych pilkarzy, czy lepiej byloby by ich samemu wyszkolic?
Odpowiedz cytując