|
Według mnie jednym ze słabszych zawodników wczoraj na boisku był Radek Sobolewski. Jest legendą Wisły zgoda, ale już od poprzedniego sezonu nie mogę patrzeć jak gra. Co z tego, że walczy kiedy ostatni czysty odbiór zaliczył chyba 2 lata temu? Wczoraj w dodatku popełniał błędy taktyczne czego po nim bym się nigdy nie spodziewał.
|