Wyświetl pojedynczy post
ja_
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32536
Stary 30.07.2010, 12:33
Według mnie jednym ze słabszych zawodników wczoraj na boisku był Radek Sobolewski. Jest legendą Wisły zgoda, ale już od poprzedniego sezonu nie mogę patrzeć jak gra. Co z tego, że walczy kiedy ostatni czysty odbiór zaliczył chyba 2 lata temu? Wczoraj w dodatku popełniał błędy taktyczne czego po nim bym się nigdy nie spodziewał.
Odpowiedz cytując