|
no ale spójrzcie, kupujemy jakieś odpadki ze słabych zagranicznych drużyn, zamiast pozyskać jednego konkretnego w tym wypadku obrońcę lub napastnika z prawdziwego zdarzenia. może na naszą ligę taki Bunoza czy Palijic będą wystarczający ale myśląc o pucharach to niestety jest to nadal za mało.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!
|