Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 30.07.2010, 12:29
no ale spójrzcie, kupujemy jakieś odpadki ze słabych zagranicznych drużyn, zamiast pozyskać jednego konkretnego w tym wypadku obrońcę lub napastnika z prawdziwego zdarzenia. może na naszą ligę taki Bunoza czy Palijic będą wystarczający ale myśląc o pucharach to niestety jest to nadal za mało.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!