Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
blz
Member
Od: 11.2004
Skąd: Nysa
Offline
#
32534
30.07.2010, 12:29
Brożek miał tę piłke prawie na nodze ale przestraszył sie faulu jak (klasyk Wiśniewski) ostatnia pipa. zamiast ściąć goscia nawet kosztem żóltej. dla mnie bramka 100% Brożek Piotr.
blz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blz
Znajdź inne posty napisane przez blz