Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1637
Stary 30.07.2010, 12:20
Nie chcę się wcielać w rolę obrońcy Kasperczaka, ale nie znoszę jak ktoś bezczelnie manipuluje faktami, jak to stało się zwyczajem w przypadku tekstów Kempesa na stronie SKWK.

Jovanić nie kosztował 500 tys. euro tylko 200-250.

Kasperczak ma wielokrotnie mniejszy wpływ na transfery niż miał Skorża. Szczególnie porównując z ostatnim rokiem Skorży w Wiśle.

Atmosfera w drużynie - szkoda, że autor nie dowiedział się, jaka atmosfera panowała w drużynie podczas wcześniejszych zgrupowań za trenera Skorży. Zgrzytów było co nie miara, podziały na Polaków i obcokrajowców to rzecz, o której wiedzą wszyscy. Poza tym takiej Wieży Babel jaką mamy obecnie nie było jeszcze nigdy w historii Wisły. To jest nie do ogarnięcia w kilka tygodni pracy. Gdy dołożyć do tego odejście Głowy, który razem z Sobolem rządzili w szatni, to to co się dzieje nikogo nie może dziwić.

I jaki k... dopływ finansów "zakręci BC"? Wisła sprzedała dwóch zawodników za 4-5 mln euro, wydała mniej niż 2. Co do rzucenia przez niego w kąt zabawkami, to nie po to Basałaj przedstawił wieloletni plan funkcjonowania klubu i został zatrudniony, żeby po odpadnięciu z Azerami Cupiał znów wszystko rzucił w diabły. W takie bajki można było wierzyć pięć lat temu.

Jeżeli patrzymy na dobro Wisły w kontekście obsady pozycji trenera, to ratunkiem nie jest zwolnienie Kasperczaka tylko znalezienie lepszego szkoleniowca.