Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5330
Stary 30.07.2010, 12:14
Engel już znalazł wytłumaczenie
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/jer...wiadomosc.html
Cytat:
Zdaniem Jerzego Engela dzieje się tak dlatego, bo po każdym sezonie z Polski wyjeżdżają niemal wszyscy najzdolniejsi zawodnicy
dwóch młodych wyjechało, pozoim ligi drastycznie spadł
tyle że wszyscy wiedzieli że wyjadą, i raczej innego wyjścia nie było

Cytat:
Według Engela jeśli polskie kluby nie postawią na szkolenie młodych piłkarzy tylko dalej będą ściągać piłkarzy z zagranicy, to z naszym klubowym i reprezentacyjnym futbolem będzie jeszcze gorzej.
a PZPN im w tym pomaga podwyższając wiek "młodzieżowca" w II lidze z 21 do 23 lat, bo jak tłumaczył jeden z działaczy: wszyscy młodzi są już podebrani, a trzeba dbać o poziom ligi.... II ligi (znaczy się III)
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 30.07.2010 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując