|
For_FuN_ ty wogóle wczoraj Bunoze na oczy widziałeś jakoś sobie nie przypominam aby przegrał pojedynek biegowy gdyby nie Bunoza to jeszcze mogli by pare bramek strzelic bo moim zdaniem fatalnie w obronie grał Kowalski źle się cały czas ustawiał nie podszedł bliżej aby odebrać piłe tylko stał na lini pola karnego
|