Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32530
Stary 30.07.2010, 12:02
Czyli w ciagu kilku tygodni Bunoza poprawi szybkosc i zwrotnosc Boze, widzisz i nie grzmisz. Ja do niego o to mam najwieksze pretensje, bo z tego wynikaja jego bledy. Przy wysoko postawionej obronie trzeba miec szybkich obroncow...juz widze, jak sciga sie z WIchniarkiem czy Peszko, kiedy Stilic zagra prostopadla pilke...jasne. Takie bajki sobie mozna opowiadac... Jesli Kasperczak zostanie, to chlopak i tak juz sobie nie pogra, bo Henry jest bardzo pamietliwy(Kirm, jak widac na stale wyladowal na lawie po kilku nieudanych spotkaniach).
Paljic ma dobra technike i dlatego gubil pilke przy kazdej probie dryblingu, oczywiscie...ile pojedynkow 1 na 1 wygranych? Dziekuje za uwage.
Pozostaje miec nadzieje, ze Rios i Chavez beda wzmocnieniami, bo jeszcze oprocz Zurawia i Jovanica, reszta to uzupelnienie skladu.
Odpowiedz cytując