Basałaj wszystkiego w miesiąc nie da rady zrobić!!Jak miały być trafione transfery jak nie mamy scautingu

Za rok wierze,że będzie dobrze a może nawet bardzo dobrze jeżeli Basałaj będzie prezesem bo on z Cupiałem się lubią i coś tam "uprosi".A może sam Cupiał chce coś zmienić
