Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32529
Stary 30.07.2010, 11:58
Basałaj wszystkiego w miesiąc nie da rady zrobić!!Jak miały być trafione transfery jak nie mamy scautinguZa rok wierze,że będzie dobrze a może nawet bardzo dobrze jeżeli Basałaj będzie prezesem bo on z Cupiałem się lubią i coś tam "uprosi".A może sam Cupiał chce coś zmienić
Odpowiedz cytując