Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32525
Stary 30.07.2010, 11:32
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Co do Bunozy to ludzie ogarnijcie się pierwszy mecz w parze ze słabym Kowalskim cudów naprawdę nie ma co wymagać. Pamiętacie początki Marcelo też nie zachwycał
100% racji, jak to już przez pryzmat tego spotkania Bunoza dla 90% tu piszących to najgorszy obrońca w historii klubu. A już koledze co uważa, że bramkę zawalił polecam obejrzenie którejkolwiek powtórki...
To był bardzo słaby mecz CAŁEJ drużyny i tyle. Ale o ile mi wiadomo, to jest temat o polityce transferowej, a postawie w poszczególnych meczach.
Ja też miałem wczoraj po meczu ochotę ich wszystkich wyp.... na zbity pysk bez grosza, ale to nie jest moment na płakanie i "uciechy" jaka to beznadziejna jest nasza polityka kadrowa, tu trzeba wygrać na wyjeździe i tyle, i niech mi nikt nie pisze, że nas kadrowo na to nie stać, bo w życiu się nie zgodzę.

co do postów wolfy'ego, to mam nieodparte wrażenie, że tylko czekał na taką wpadkę, by wylać ten potok postów, ale to moje subiektywne wrażenie, więc bez urazy i EOT
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując