Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2125
Stary 30.07.2010, 11:29
PEwnie ze bedzie dobrze gorzej niz na 0 w przodzie się nie da zagrać bo przeciez nie ma ujemnych punktów A tak na powaznie, to wydaje mi sie, ze powinni coś strzelic ... no chyba ze zagraja na tym samym poziome z przodu co wczoraj, czyli czlapanie ... mam nadzieje, ze bedzie inaczej