PEwnie ze bedzie dobrze

gorzej niz na 0 w przodzie się nie da zagrać bo przeciez nie ma ujemnych punktów

A tak na powaznie, to wydaje mi sie, ze powinni coś strzelic ... no chyba ze zagraja na tym samym poziome z przodu co wczoraj, czyli czlapanie ... mam nadzieje, ze bedzie inaczej