Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32524
Stary 30.07.2010, 11:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
pamietam jak w 2005 roku Celtic przemeblował swój skład (przyszedł też Żurawski). Na boisku pojawili się niezgrani ze sobą graczem w tym także stoperzy i w kwalifikacjach do LM przegrali pierwszy mecz z Artmedią na Słowacji 5:0..... i odpadli z kwalifikacjii
W tym samym roku zdobyli tytuł mistrzowski na siedem kolejek przed końcem i w nastepnym sezonie wyszli z grupy w LM.
W pierwszym spotkaniu było 5-0 dla Artmedii, a w drugim 4-0 dla Celticu.
Wniosek: Celtic zlekceważył rywala na maxa.
Odpowiedz cytując