FraMat napisał(a):

pamietam jak w 2005 roku Celtic przemeblował swój skład (przyszedł też Żurawski). Na boisku pojawili się niezgrani ze sobą graczem w tym także stoperzy i w kwalifikacjach do LM przegrali pierwszy mecz z Artmedią na Słowacji 5:0..... i odpadli z kwalifikacjii
W tym samym roku zdobyli tytuł mistrzowski na siedem kolejek przed końcem i w nastepnym sezonie wyszli z grupy w LM.
|
W pierwszym spotkaniu było 5-0 dla Artmedii, a w drugim 4-0 dla Celticu.
Wniosek: Celtic zlekceważył rywala na maxa.