Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32522
Stary 30.07.2010, 11:22
Cannavaro napisał(a):Wyświetl post
No wczoraj Mały mi zaimponował. Do tej pory byłem przeciwko niemu ale teraz myślę, że sprzedaż tego piłkarza to nie byłby dobry pomysł.
A za tydzien wyjdzie w pierwszym składzie, zagra dno i znowu będziesz przeciwko niemu
Tak to jest oceniać kogoś zbyt pochopnie.
Odpowiedz cytując