Cannavaro napisał(a):

|
No wczoraj Mały mi zaimponował. Do tej pory byłem przeciwko niemu ale teraz myślę, że sprzedaż tego piłkarza to nie byłby dobry pomysł.
|
A za tydzien wyjdzie w pierwszym składzie, zagra dno i znowu będziesz przeciwko niemu

Tak to jest oceniać kogoś zbyt pochopnie.