Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5324
Stary 30.07.2010, 11:14
Piłka w słabych kiedys krajach poszła do przodu a my stoimy w miejscu. Przypomnijcie sobie jak parenascie lat temu Hutnik wygrywał z Azerskim Nefczi Baku 9-0 a teraz Amica i my przegrywamy u siebie z nimi a Ruch przechodzi maltanska druzyne po 2 remisach i fantastycznej postawie swojego bramkarza w rewanzu u siebie. Zawodnicy robia z siebie gwiazdy a tak naprawde sa nieudacznikami
Odpowiedz cytując