|
Ej ale wiecie co w tym jest najśmieszniejszego? Że za jakieś 2/3 lata, jeżeli Mały u nas zostanie to on bardzo mozliwe, że zostanie kapitanem jeśli ktoś mu wyleczy to gówno we łbie! Bo wczoraj pokazał to czego nie pokazał Sobol, czyli wzięcie na własne barki gry gdy nic nie idzie!
|